Остап Семерак підписав наказ про внесення лося до Червоної книги України
середа, 20 грудня 2017, 19:58

Міністр екології та природних ресурсів, представник партії «Народний фронт» Остап Семерак підписав наказ про внесення виду «лось європейський» до Червоної книги України.

Про це  він заявив під час прес-конференції.  

Міністр впевнений, що після державної реєстрації підписаного ним наказу мисливці не матимуть права вбивати цих тварин попри затверджені раніше ліміти.

«Я з тих, хто звик працювати на результат. Вчора я підписав наказ про включення лося до Червоної книги. Таке  рішення  підтримане й Національною комісією з питань Червоної книги», - сказав Остап Семерак.

Міністр розповів, що з моменту прийнятого ним рішення заборонити полювання на цих тварин до внесення виду до Червоної книги довелося пройти складний шлях.

«Ми пережили  колосальний супротив, тиск, навіть шантаж і брудну інформаційну кампанію, але результат того вартий. Лось тепер захищений від полювання», - сказав він.

Остап Семерак також висловив сподівання, що наказ пройде швидку процедуру юстування в Мінюсті і в питанні полювання на лося буде поставлено крапку.

Очільник міністерства також повідомив, що Мінприроди також досягнута домовленість з Франкфуртським зоологічним товариством щодо фінансування та проведення обліку лося в Україні у зимовий сезон 2017/2018 років.

«Це спільне науково-обґрунтоване рішення Мінприроди, науковців, яке дасть можливість на основі отриманих цифр розробити план  відновлення популяції лося», - сказав Остап Семерак.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua