Остап Семерак: Територіальні органи Держекоінспекції отримали 40 сучасних енергозберігаючих автомобілів (фото, відео)
четвер, 23 травня 2019, 15:12

Міністр екології та природних ресурсів, представник партії "Народний фронт" Остап Семерак передав ключі від нових автомобілів підрозділам Державної екологічної інспекції України та її територіальним та міжрегіональним органам.

"40 сучасних і економічних енергозберігаючих автомобілів марки Toyota RAV 4 2,5 Hybrid, E-AWD, оснащених бензиновим та електронним двигунами, поїхали захищати українське довкілля. Все це - результат проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій, які реалізуються у рамках Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Це вдруге за півроку ми вручаємо ключі від автомобілів, призначених для захисту перлин української природи", - зазначив міністр.

На заході був присутній Надзвичаний і Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураі. Остап Семерак подякував посольству Японії за абсолютне розуміння і підтримку.

Міністр наголосив, що не дивлячись на певні труднощі проекти вдалося реалізувати.

"Це був великий виклик для мене і моєї команди, але у результаті складних дворічних переговорів з японською стороною вдалося зберегти кошти в країні та спрямувати їх на реалізацію ряду проектів. Частина цих коштів була скерована на реалізацію і природоохоронних заходів", - сказав він.

Остап Семерак розповів, що завдяки кіотським проектам вдалося провести теплосанацію сотні закладів соціальної сфери, закупити 1 568 автомобілів Тойота Пріус та 718 автомобілів марки Міцубіші Аутлендер з гібридною силовою установкою для потреб Національної поліції України. Крім того, модернізовано 135 вагонів Київського метрополітену та проведено ряд інших заходів щодо скорочення викидів парникових газів.

"Це - пeрша цeнтралізована закупівля спeцавтомобілів органу, який здійснює державний природоохоронний контроль за останні 12 років. Автомобілі спеціально обладнані для використання в складних умовах і призначені для покращення роботи державних екоінспекторів України. Застосування гібридної силової установки та інтелектуальної системи дасть можливість суттєво скоротити витрати палива під час виконання службових обов’язків Держекоінспекцією та знизити рівень викидів забруднюючих речовин в атмосферу, у тому числі парникових газів. А це, підкреслю, і було основною метою співпраці України та Японії в рамках Кіотського протоколу", - сказав міністр.

Він також висловив сподівання, що нові енергозберігаючі автомобілі в рази підвищать ефективність реагування на порушення природоохоронного законодавства і допоможуть екоінспекторам України ефективно захищати українське довкілля.

Довідково: Нові, екологічні, гібридні, енергозберігаючі автомобілі отримали Держекоінспекції Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької та Чернігівської областей, Державна Азовська морська екологічна інспекція, Держекоінспекції Центрального, Столичного, Поліського, Кримсько-Чорноморського та Карпатського округів, Державна екологічна інспекція України.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua