Остап Семерак: Територію національного природного парку «Синевир» буде розширено на 377,8 га
середа, 27 вересня 2017, 16:42

Пропозицію Міністерства екології та природних ресурсів щодо розширення меж території національного природного парку «Синевир» підтримано Урядом.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

Міністр екології та природних ресурсів, представник партії «Народний фронт» Остап Семерак  переконаний, що ухвалення відповідного проекту указу Президента сприятиме збереженню природи та біорізноманіття Українських Карпат.

За його словами, територія національного природного парку «Синевир» буде розширена шляхом включення до його складу 377,8 гектара землі державної власності у ДП «Міжгірське лісове господарство» на території Закарпатської області.

«Розширення природно заповідних територій - пріоритетне завдання Мінприроди. На сьогодні це один з дієвих кроків збереження унікальних природних багатств  українських Карпат, які стали частиною об’єкту всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи». Праліси та старовірові ліси мають важливе природоохоронне, наукове та рекреаційне значення і повинні бути під особливою охороною», - пояснив Остап Семерак.

Міністр також зазначив, що прийняття указу сприятиме збереженню та збалансованому використанню єдиного природоохоронного комплексу в Українських Карпатах як частини європейської системи охорони природи та міжнародного екологічного коридору вздовж гірського хребта Карпат.

Нагадаємо, відповідно до міжнародних і внутрішньодержавних  зобов’язань Україна повинна збільшити площу природоохоронних територій  до 15%  від площі держави до кінця 2020 року.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua