Збільшення кількості подань про притягнення до кримінальної відповідальності парламентаріїв пов’язане з боротьбою за виживання окремих правоохоронних органів.
Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Павло Пинзеник в інтерв'ю журналістам.
"Для окремих правоохоронних органів стоїть питання виживання – це, в першу чергу, антикорупційні структури, які ми створили – НАБУ і САП, для яких актуальним є питання доведення доцільності свого існування та доцільності перебування їхніх керівників на своїх посадах", - пояснив народний депутат.
"Для Генеральної прокуратури ситуація дещо відмінна – її керівник, на відміну від своїх попередників, є політичним діячем. Причому політичним було не лише його призначення – за домовленістю між політичними силами в парламенті, але й він сам є політиком, причому політиком із самостійними амбіціями на повернення у владні структури", - наголосив Пинзеник.
"Перефразовуючи відоме висловлювання про необхідність посадити трьох друзів, можна сказати – посади трьох старих друзів з парламенту й приведи туди трьох нових друзів", - зазначив він.
За словами Павла Пинзеника, всі атакують парламент, але врешті прагнуть туди повернутися, "оскільки саме тут – джерело влади, саме тут формується Уряд".