Під час Генасамблеї ООН Україна підніматиме питання порушення прав людини в окупованих Росією Криму та на Донбасі, - Георгій Логвинський (відео)
середа, 13 вересня 2017, 11:34

Українська делегація під час засідання Генеральної асамблеї ООН підніматиме питання порушення прав людини в окупованих Російською Федерацією Криму та Донбасі і не допустить зняття цих проблем з обговорення на міжнародному рівні, як того добивається Росія.

Про це заявив Віце-президент ПАРЄ, Заступник голови Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, представник фракції «Народний фронт» Георгій Логвинський у вівторок в ефірі одного з телеканалів.

Він зазначив, що російська агресія відбувається не лише на Сході України, але й на міжнародному та дипломатичному рівнях.

«Росія усіма шляхами намагається довести, що вона, перш за все, європейський та американський партнер у військовій, економічній галузях, а те що відбувається в Україні – це «наслідки політичної гри, яка не повинна впливати на світову спільноту». І таким чином Росія намагається зробити (з конфлікту в Україні, - Ред.) щось на кшталт Нагорного Карабаху, Придністров’я, тобто – зробити заморожений конфлікт. Це намагання Російської Федерації», - пояснив народний депутат.

При цьому він наголосив, що в таких умовах завдання України – порушувати питання окупації Криму та Донбасу на будь-якій міжнародній зустрічі і «не лише захищати власні інтереси, а ще й атакувати Російську Федерацію шляхом введення ефективних механізмів впливу на неї, передусім, - це санкції, які б’ють по карману Путіна та його підлеглих».

«Тому будь-який наш виступ на такій поважній міжнародній арені, як Генеральна асамблея ООН, безперечно, дуже важливий», - підкреслив представник фракції «Народний фронт».

Він також додав, що Мустафа Джемілєв виступатиме з доповіддю щодо порушення прав людини та гуманітарного права на окупованих територіях України.

«Росія під приводом міжнародного контингенту (на Донбасі, - Ред.), фактично, хоче будувати власні плани щодо зняття з повістки міжнародної спільноти питання України, питання Криму та інших проблем. Ми все зробимо для того, щоб це не відбулося. Ми  будемо піднімати питання, яким ще чином відреагувати на порушення прав людини, які відбуваються в Криму та на Донбасі», - заявив Георгій Логвинський.

Як відомо, 12 вересня у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку відкрилася 72-а сесія Генеральної Асамблеї ООН.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua