Під час розлучення мають бути враховані інтереси дитини, - Андрій Іванчук (відео)
середа, 21 березня 2018, 11:49

В Україні потрібно відійти від пострадянської практики, коли під час розлучення майно подружжя ділиться лише на дві частини і не враховуються інтереси дитини.

Про це заявив представник «Народного фронту», голова парламентського Комітету з питань економічної політики Андрій Іванчук під час дискусії у Верховній Раді у рамках круглого столу «Я маю право! Вдосконалення законодавства щодо захисту прав дітей».

Він наголосив, що платити аліменти повинно бути економічно вигідно.

«Інакше будуть штрафи, будуть збільшуватися суми. Також економічно вигідно має бути тим батькам, хто добросовісно виконує свої обов’язки. Як зазначив міністр юстиції Павло Петренко, для них мають бути преференції. Третє питання – це сума аліментів. Абсолютно правильно, що її потрібно збільшувати», - зазначив Іванчук.

«Я жив без батька. Мене виховувала мама і бабуся. Я знаю, що таке аліменти. Які б ми не встановили суми аліментів – чи 900 грн, чи 1900 грн, – це все одно буде мало», - додав він.

Андрій Іванчук пропонує впровадити такий економічний механізм, коли під час розлучення майно ділити не на дві частини, а на три.

«Нам потрібно відійти від пострадянської практики, яка вже на ментальному рівні. Ми пропонуємо ввести дитину чи дітей як суб’єкт. І ділити майно на три частини. Це буде революційний крок вперед. Урахування економічних інтересів дитини змінить Україну, змінить суспільство», - наголосив голова комітету.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua