На відміну від 1919-го, плани нинішнього російського режиму приречені, - Арсеній Яценюк в День Соборності
субота, 22 січня 2022, 10:28

«Упевнений, настане той час, коли ми відсвяткуємо День Злуки разом з вільними від окупантів Кримом, Донецьком і Луганськом у вільній Соборній Україні», - написав у Facebook прем'єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у День Соборності.

Від 22 січня 1919 року нас віддаляє понад сотня років, підкреслив він. Попри те, між поклонінням українців початку 20 століття і нашим багато спільного.

«І тоді, і зараз Росія загрожує самому нашому існуванню. І тоді, і зараз українські патріоти боронять нашу державу зі зброєю в руках. І тоді, і зараз у Москві панує людиноненависницький режим, який прагне захопити і упокорити сусідські народи», - написав він.

У січні 1919-го російські більшовики захопили Харків, у січні 2022-го вже майже вісім років як окуповано українські Крим, Донбас, Луганськ, а зараз нам погрожують новими загарбницькими планами, підкреслив Арсеній Яценюк: «Колесо історії здійснило коло, а сутність хижацтва режиму на територіях по північно-східний бік від нашого кордону незмінна».

«Складаючи шану і повагу патріотизму й визвольним змаганням українського народу сто років тому, сьогодні ми повинні пам’ятати пройдений урок минулого, головний висновок з якого – гартувати нашу єдність для захисту держави», - наголосив він.

«На нас лежить історичний обов’язок продовжити і втілити мрію українців, які морозного дня 22 січня 1919 року у центрі Києва перед Святою Софією з піднесенням слухали проголошення Акту Злуки про об’єднання українських земель», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Головна відмінність між двома епохами з різницею у століття – плани нинішнього російського режиму приречені, наголосив він: «Знання про це робитиме нас ще сильнішими».

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua