Глава Уряду доручив керівникам ОДА вжити заходів для покращення стану розрахунків за енергоносії (відео)
середа, 26 серпня 2015, 15:32

Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк вимагає від центральних органів виконавчої влади, Міністерств і голів ОДА виконання плану заходів із підготовки об’єктів ПЕК до осінньо-зимового періоду. Про це він заявив під час розширеного засідання Уряду за участі керівників ОДА в середу, 26 серпня.

Арсеній Яценюк нагадав, що в областях створені комісії щодо стану розрахунків за енергоносії під головуванням керівників ОДА.

Глава Уряду звернувся  до керівників облдержадміністрацій: «Нам необхідно покращити стан розрахунків, тому що нам необхідний додатковий фінансовий ресурс для закачування газу в сховища».

«Усе, що можна було зробити з боку Уряду, ми робимо, в тому числі проводимо перемовини з нашими західними партнерами щодо отримання короткострокового фінансування для закачки газу в сховища, але додатковим ресурсом є, звичайно, погашення заборгованості за енергоносії», - наголосив він.

Він нагадав, що за підсумками засідання енергетичного штабу 5 серпня був ухвалений конкретний план заходів із 12 пунктів із підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду: «Центральні органи виконавчої влади, Міністерства і голови обласних державних адміністрацій – там все розписано детально, визначені конкретні терміни». 

«Прошу виконати розпорядження Уряду – в хатах має бути тепло», - наголосив Арсеній Яценюк.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua