Потрібно збільшувати зарплати, щоб запобігти дефіциту кадрів в Україні, - Андрій Іванчук
п’ятниця, 30 березня 2018, 20:31

Голова парламентського Комітету з питань економічної політики, представник "Народного фронту" Андрій Іванчук вважає, що в найближчі роки основною проблемою Карпатського регіону буде кадрова.

Про це він заявив на спільному виїзному засіданні чотирьох комітетів Верховної Ради в Івано-Франківську.

"На жаль, за останні десятиліття з України, а особливо із Західного регіону, відбувся відтік кадрів. Багато працьовитих, розумних громадян покинули Батьківщину у пошуках гідної зарплатні", - сказав Іванчук.

"Зміни, які зараз відбуваються в економіці (мова про підвищення заробітної плати. - Ред.), - це вимога часу. Ми не можемо платити нижчу зарплату, ніж людина може отримати в сусідній країні", - додав народний депутат.

Андрій Іванчук наголосив, що саме зростання зарплати стане поштовхом для повернення українців на Батьківщину. Він зазначив, що на Західній Україні вже є підприємства, де бракує кадрів.

Крім іншого Андрій Іванчук відзначив, зокрема, і позитивну тенденцію у ремонті доріг в Західній Україні.

"У 2014 році ми прийняли рішення, що дороги не потрібно будувати шматками. Їх потрібно будувати від одного населеного пункту до іншого. За 4 роки в Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях зроблено чимало роботи. Якщо зберегти цю тенденцію й нарощувати темпи - результат говоритиме сам за себе", - резюмував представник "Народного фронту".

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua