Представника «Народного фронту» Людмилу Денісову обрано Уповноваженим з прав людини (відео)
четвер, 15 березня 2018, 17:24

Парламент України обрав представника партії «Народний фронт» Людмилу Денісову  Уповноваженим з прав людини.

За проголосувало 280 народних депутатів.

Висловлюючи позицію фракції перед голосуванням, керівник фракції Максим Бурбак підкреслив, що «із запропонованих кандидатур Денісова найбільше відповідає цій посаді».

«Людмила Денісова - досвідчений політик і державна діячка, двічі міністр соціальної політики. Вона розуміє потреби і пенсіонерів, і людей, які звертаються до Уповноваженого з прав людини. Соціальна справедливість, протидія дискримінації в усіх сферах життя, правозахист - це її ключова компетенція», - підкреслив Максим Бурбак.

Він нагадав, що Людмила Денісова працювала в профільному комітеті над пенсійною реформою і робила все, аби, при впровадженні пенсійної реформи, інтереси пенсіонерів  стояли вище фінансових міркувань.

«Хочу нагадати всім, що в минулому скликання пані Денісова була разом зі мною в опозиційній фракції і не боялася висловлювати своє ставлення до режиму Януковича», - наголосив керівник фракції.

Він додав, що після анексії Криму Людмила Денісова була змушена, разом із сім'єю, залишити дім в Криму.

«Вона розуміє інтереси наших громадян, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях»,  - наголосив Максим Бурбак.

«Під час Майдану пані Денісова була комендантом Жовтневого палацу. І коли був штурм палацу, вона не тікала , а стояла з людьми і захищала їх», - підкреслив керівник фракції.

«Людмила Денісова найбільше відповідає цим якостям і готова стати відповідальним Омбудсменом України. Вона буде захищати інтереси всіх вразливих верств населення», - резюмував керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua