Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з делегацією Сенату США
понеділок, 12 жовтня 2015, 15:07

У понеділок, 12 жовтня, Прем'єр-міністр України, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк прийняв Сенаторів США Джіні Шахін, Річарда Дурбіна, Емі Клобушар та Елізабет Воррен.

Глава Уряду України висловив вдячність представникам Конгресу США за одностайну і послідовну підтримку України як у справі захисту незалежності і територіальної цілісності, так і в реалізації програми внутрішніх перетворень.

Американські сенатори відзначили вагомий прогрес, який демонструє Уряд країни у втіленні нагальних реформаторських завдань. Особливу увагу під час розмови було зосереджено на питаннях, які стосуються дерегуляції, покращання інвестиційного і бізнес-клімату, гарантування верховенства права і боротьби з корупцією.

Окремо учасники зустрічі обговорили комплекс питань, пов’язаних із протидією російській агресії та безпековою ситуацією в регіоні і світі. 

Арсеній Яценюк  наголосив на безпекових викликах, які є наслідком незмінної агресивної політичної лінії Кремля. Він підкреслив важливість збереження і зміцнення солідарності між Україною, Сполученими Штатами Америки та Європейським Союзом у справі протидії російському експансіонізму та захисту фундаментальних принципів цивілізованих міжнародних відносин і цінностей, які притаманні вільному демократичному  світу.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua