Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з Комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом
п’ятниця, 13 листопада 2015, 16:35

У п’ятницю, 13 листопада, Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк зустрівся з Комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом.

Сесілія Мальмстрьом підтвердила готовність ЄС і надалі надавати всебічну допомогу в реалізації демократичних реформ і протидії російській агресії, відповідну технічну та експертну підтримку з метою поглиблення співробітництва по лінії Україна – ЄС.

Арсеній Яценюк відзначив важливість допомоги, яку надає Європейський Союз нашій державі та наголосив на необхідності збереження єдності ЄС щодо підтримки України.

Сторони обговорили конкретні кроки, спрямовані на запровадження з 1 січня 2016 року режиму вільної торгівлі між Україною та ЄС, розширення доступу українських експортерів на ринки країн Євросоюзу, а також комплекс заходів із підтримки експорту та залучення прямих іноземних інвестицій в економіку нашої держави.

У цьому контексті відзначено важливість проведення у лютому 2016 року бізнес-форуму Україна - ЄС, який сприятиме налагодженню прямих контактів між українськими та європейськими товаровиробниками.

Під час зустрічі також йшлося про хід урядових реформ та заходи з їх підтримки. Прем’єр-міністр України висловився за можливість створення фонду для підвищення виплат українським держслужбовцям і додаткової експертної та технічної підтримки з боку ЄС низки урядових ініціатив.

Арсеній Яценюк та Сесілія Мальмстрьом обговорили перспективи мирного врегулювання на Сході України.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua