Прем'єр-міністр України зустрівся з главами МЗС Литви та Швеції
вівторок, 17 листопада 2015, 20:11

У вівторок, 17 листопада, Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк зустрівся з міністрами закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічсом та Швеції Марго Вальстрьом.

Арсеній Яценюк висловив керівникам обох МЗС вдячність за допомогу Україні у винятково складний для нашої держави час, а також за постійну підтримку на міжнародній арені.

Лінас Лінкявічс та Марго Вальстрьом підкреслили, що справа підтримки України постійно перебуває у центрі уваги Вільнюса та Стокгольма, та запевнили в готовності й надалі надавати всебічну допомогу у реалізації демократичних реформ і протидії російській агресії. Співрозмовники відзначали прогрес у проведенні перетворень у нашій державі та привітали рішучість Уряду України й надалі йти шляхом реформ. 

Під час бесіди йшлося про комплекс питань, пов’язаних із запровадженням з 1 січня 2016 року всеохоплюючої і поглибленої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, економічної ситуації у нашій державі, перспектив мирного врегулювання на Сході України. Арсеній Яценюк відзначив також важливість і нагальність допомоги з соціально-психологічної реабілітації українських військовослужбовців – учасників АТО.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua