Прем'єр-міністр України зустрівся з главами оборонних відомств Литви та Швеції (відео)
п’ятниця, 19 лютого 2016, 15:47

У п’ятницю, 19 лютого, Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк зустрівся з Міністром охорони краю Литовської Республіки Юозасом Олєкасом та Міністром оборони Королівства Швеція Петером Хултквістом.

Арсеній Яценюк висловив вдячність литовській і шведській сторонам за незмінну підтримку України та практичну технічну й експертну допомогу в реформуванні Збройних Сил України.

«Я по-справжньому ціную підтримку, яку ваші країни надають українському Міністерству оборони з тим, щоб зробити українські Збройні Сили сильнішими, надійними, аджеяк ви добре знаєтеукраїнська армія захищає не лише Україну, але й кордони Європейського Союзу. Ми всі опинилися перед неймовірними геополітичними викликами», – зазначив Глава українського Уряду.

Юозас Олєкас та Петер Хултквіст запевнили в готовності урядів Литви та Швеції й надалі надавати нашій державі всебічну допомогу у реалізації реформ і протидії російській агресії.

Під час бесіди йшлося про комплекс питань, пов’язаних із виконанням Мінських домовленостей. Обговорено також актуальні питання внутрішньополітичної ситуації в нашій державі та дії й плани Уряду України в контексті європейського курсу перетворень.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua