Продаж на прозорому аукціоні частини державних земель стане важливим кроком у реформуванні земельних відносин, - Ігор Бриченко
понеділок, 29 лютого 2016, 14:37

Ініціатива Прем’єр-міністра щодо продажу на відкритому аукціоні 1 млн га державної землі, яка сьогодні знаходиться фактично у тіньовому обороті, є важливим кроком у реформуванні земельних відносин на прозорих конкурентних засадах.

Про заявив народний депутат фракції "Народний фронт", член Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики і земельних відносин Ігор Бриченко.

Він наголосив, що ініціатива Прем’єра Яценюка стосується не селянських чи фермерських наділів, а землі, якою неефективно володіє держава - не отримуючи справедливого доходу в держбюджет.

"В нас близько 10 мільйонів гектарів державної землі, а кошти в бюджет майже не надходять. Ця земля працює незрозуміло на кого, - на відміну від селянських паїв, які обробляються фермерами чи агрокорпораціями. Ініціатива Арсенія Яценюка стосується суто державних угідь. Нехай не хвилюються селяни, громади і агрофірми: їхній землі нічого не загрожує. У власності українців залишаються ще десятки мільйонів гектарів угідь", - сказав народний депутат.

"Нині державна земля здебільшого задіяна в корупційних схемах, і в цьому питанні треба наводити лад. Пропозиція Прем’єра – важливий перший крок до нових прозорих земельних відносин. Відносин, у яких з’явиться відкрита й справедлива ціна селянського паю й праці селянина", - наголосив Ігор Бриченко.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua