Пропозицію Мінприроди щодо припинення вирубування лісу підтримав уряд, - Остап Семерак
середа, 11 травня 2016, 16:17

Пропозицію Міністерства екології і природних ресурсів щодо тимчасового припинення санітарно-оздоровчих заходів (вирубування) лісу, а також звільнення керівника Держлісагентства підтримано на урядовому рівні.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр екології і природних ресурсів, представник партії "Народний фронт" Остап Семерак.

"Це – реакція урядовців на мій звіт щодо інспекції національних парків Карпатського регіону", - зазначив Остап Смерак.

Рішення щодо призупинення вирубування лісу прийнято до перегляду нормативно-правових актів, які регулюють порядок та правила їх здійснення, повідомив він.

Мінприроди, Нацдержслужбі, Мінагрополітики доручено провести службове розслідування фактів бездіяльності керівництва Державної екологічної інспекції України у сфері охорони та збереження лісових ресурсів та поінформувати про результати у двотижневий строк, додав міністр.

Також у місячний термін Мінприроди, Мінагрополітики, Мінрегіону, Держлісагентство, Держрибагентство мають опрацювати та подати відповідні проекти актів щодо реформування системи державного нагляду у сфері охорони навколишнього природного середовища шляхом визначення єдиного контролюючого органу у цій сфері та передачі йому усіх контрольних функцій.

"У Мінприроди наразі опрацьовується питання призначення керівників установ природно-заповідного фонду за результатами відкритих конкурсів із залученням фахівців, науковців, представників громадських організацій та місцевих громад", - повідомив Остап Семерак.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua