Проти Авакова поширюють брехливу інформацію, щоб розвалити коаліцію і занурити країну в кризу, - Максим Бурбак
п’ятниця, 22 січня 2016, 12:36

Інформація про нібито можливу відставку Міністра МВС Арсена Авакова є провокативною і має на меті занурити країну у гостру суспільно-політичну кризу.

Про це написав голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак на своїй сторінці у Facebook.

«Шокований цинізмом цього «вкиду». Саме Аваков забезпечив інтеграцію добровольчих батальйонів в систему оборони України. Його участь була вирішальною у відверненні російської окупації Харкова. Лише завдяки політичній волі Авакова запрацювала нова Національна поліція», - наголосив Бурбак.

За його словами, коаліційний Уряд давно готовий до заміни окремих відверто слабких міністрів та заповнення існуючих вакансій.

«Прем’єр Арсеній Яценюк неодноразово закликав фракції коаліції подати свої кандидатури. Але зміни в Уряді точно не зачеплять міністрів, які роблять найуспішніші реформи в Україні», - підкреслив він.

«Наша фракція прагне продовжувати продуктивну роботу коаліції «Європейська Україна», надалі впроваджувати життєво важливі системні реформи. Мусимо відбити російську агресію; створити умови для відновлення економіки; завершити інтеграцію України до європейської спільноти», - написав Максим Бурбак.

Але, додав він, у відповідь на конструктивну позицію «Народного фронту» почалися хвилі проплаченого бруду від агресивних демагогів.

«Наші партнери з БПП чомусь мовчки спостерігають за атаками на коаліційний Уряд. Це заохочує політиканів всіх мастей», - зазначив голова фракції.

Бурбак закликав всіх членів коаліції припинити політичні провокації і не штовхати Україну до дочасних парламентських виборів.

«Внаслідок цих виборів почнеться гостра суспільно-політична криза, яка спричинить і дострокові вибори Президента України. Водночас запевняю: фракція «Народного фронту» готова до будь-яких дочасних виборів», - резюмував він.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua