Путінська телевізійна машина в Україні зупинена. «Народний фронт» вніс таку постанову ще у 2018 - Арсеній Яценюк (відео)
середа, 3 лютого 2021, 10:36

«Путінська телевізійна медійна машина в Україні зупинена. Це не засоби масової інформації, а засоби масового ураження», - наголосив прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк.

Лідер «Народного фронту» наголосив, що державне рішення президента Зеленського про закриття пропагандистських рупорів Кремля  заслуговує на цілковиту підтримку.

Він нагадав, що фракція «Народного фронту» внесла постанову про такі санкції в парламент ще в 2018-му: «Ми добилися її ухвалення у парламенті. Але тодішній президент цього не зробив».

«Це не засоби масової інформації, а засоби масового ураження населення проросійською брехнею, маніпуляціями і дезінформацією», - підкреслив він.

«Треба боротись з російським впливом далі, виявляючи російську агентуру в державних установах, армії, органах безпеки, серед політиків і депутатів. Захищаймо державу!» - наголосив Арсеній Яценюк.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua