Радість антидержавних сил після вироку Стерненку сприймається як плювок в обличчя борцям за Україну - Арсеній Яценюк
вівторок, 23 лютого 2021, 22:02

«У річницю Революції гідності замість відчуття нашої перемоги сім років тому - ми отримали сім років в’язниці для Сергія Стерненка. Можливо, саме тому такий вирок», - наголосив прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк.

Вирок Сергієві Стерненку викликав тріумфальну реакцію у сил проросійського реваншу: «Радість антидержавних сил сприймається як плювок в обличчя борцям за Україну й нашу українську Одесу зокрема», - підкреслив він.

«Той, хто протистояв спробам створити ОНР за прикладом так званих «днр» чи «лнр», - за гратами. Той, на кого нападали «тітушки» за українську позицію, - отримав сім років в’язниці», - наголосив лідер НФ.

Показово, вирок винесено у дні, коли ми відзначаємо річницю Революції гідності, наголосив він: «Замість відчуття нашої перемоги сім років тому - ми отримали сім років в’язниці для Сергія Стерненка. Можливо, саме тому такий вирок». 

«Звертаюся до влади. Раніше Росії було передано «беркутівців», які у 2014 році розстрілювали людей на Майдані у Києві. Якщо були віддані злочинці,  на кого обміняти того, хто сам ходив під їхніми прицілами, захищаючи Україну?» - підкреслив Арсеній Яценюк.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua