Розграбування Міноборони та ЗСУ є найбільшими корупційними оборудками, - Сергій Пашинський (відео)
понеділок, 10 квітня 2017, 13:04

Розграбування Міністерства оборони та Збройних Сил України є найбільшими корупційними оборудками в незалежній Україні.

Про це заявив заступник керівника фракції «Народний фронт», голова профільного Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський під час засідання Погоджувальної ради.

«Сьогодні корупціонери, які роками грабували державу, оголосили себе антикорупціонерами, і через своїх агентів впливу в парламенті продовжують блокувати будь-які розслідування своїх корупційних оборудок», - наголосив народний депутат.

«Я абсолютно переконаний, що одна з найбільших корупційних оборудок незалежної України – це розграбування Міністерства оборони та Збройних Силу України», - заявив голова комітету. «Йдеться про мільярди й мільярди доларів, і питання не тільки в тій землі, яку вкрадено, не в тих військових містечках, які також вкрадено – питання в бойових літаках, гелікоптерах, танках, проданих за ціною металобрухту», - уточнив він.

За словами Сергія Пашинського, майно розкрадалося протягом десятиліть, і ніхто на сьогодні не притягнутий до відповідальності. Він повідомив, що на минулому засіданні Комітету з питань національної безпеки і оборони було прийнято рішення створити робочу групу щодо внесення змін у законодавство, які дадуть можливість притягнути всіх винуватців до відповідальності за крадіжки та за те, що ЗСУ було практично знищено.

«Я інформую про це суспільство, керівництво парламенту і прошу всіх, хто зацікавиться, долучатися до нашої роботи. Також я публічно звертаюсь до керівника НАБУ пана Ситника – ми його офіційно запросили в середу на комітет для подальшої співпраці та початку роботи з повернення вкраденого майна з притягнення винних до відповідальності», - підсумував Сергій Пашинський.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua