Саакашвілі повторює шлях Савченко, - народний депутат
неділя, 25 грудня 2016, 11:56

Заяви Міхеіла Саакашвілі не варто сприймати серйозно, а тим більше їм довіряти. Останні "сенсації" про "людей Яценюка" у морських портах - така сама дурість і брехня, як і багато з того, що оголошує Саакашвілі.

Про це написав народний депутат Олександр Дроздик на своїй сторінці у Facebook, коментуючи виступ екс-голови Одеської ОДА на каналі ZIK.

За його словами, Саакашвілі сам визнав, що готовий на замовлення брати участь у інформаційних війнах, виголошувати те, про що йому накажуть зацікавлені особи.

"Після відставки з Одеси Міхеіл Саакашвілі зізнався, що був учасником дискредитаційноі кампанії проти Яценюка і його уряду. Саакашвілі розповів, що діяв так, бо "його попросили". Хто цього разу "попросив"  безпринципного політика робити чергові безглузді заяви на каналі ZIK, - думаю, скоро побачимо. Саакашвілі спочатку обслуговує своїх господарів, а потім сам зізнається у цьому", - заявив Дроздик.

Він назвав таку поведінку екс-губернатора політичною проституцією.

"Як це не сумно, але історія Саакашвілі сильно нагадує історію з Надією Савченко. Спочатку було багато сподівань і авансів до обох, а потім виявилося, що це "пустишки" і банальні шкідники", - резюмував народний депутат.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua