СБУ має ретельно перевірити контакти Савченко з терористами, - Комітет з питань нацбезпеки (відео)
середа, 19 жовтня 2016, 17:19

Служба безпеки України має ретельно перевірити контакти народного депутата від "Батьківщини" Надії Савченко із терористами невизнаних республік окупованого Донбасу.

Таке рішення сьогодні підготували на засіданні Комітету з питань національної безпеки і оборони.

Комітет також вважає, що на час перевірки варто призупинити доступ Савченко до державної таємниці.

На початку засідання Савченко влаштувала скандал, покинула засідання Комітету і фактично зірвала кворум щодо розгляду низки важливих питань порядку денного - питання військового бюджету на наступний рік, звіту СБУ про вжиття заходів, спрямованих на захист інформаційного простору України в умовах агресії, та питання про розширення санкцій проти Росії.

Після цього народний депутат фракції "Народний фронт" Юрій Береза підняв питання про неналежну поведінку колеги, яка не виконує свої  професійні обов'язки.

"Комітет створений для забезпечення української армії, а не для забезпечення піару окремих, вибачте, неоднозначних осіб, персоналій, які зайшли у Верховну Раду", - сказав він.

"Пан Береза задав питання. Ми маємо його розглянути, підтримати його письмовим рішенням. Тут компетентні органи мають надати свої свідчення. Під час розслідування варто припинити доступ до державної таємниці (Савченко. – Ред.)", - заявив у відповідь голова Комітету з нацбезпеки Сергій Пашинський.

"Якщо пані Савченко дійсно, можливо, виконувала якесь доручення, в неї є якісь повноваження - то інше питання", - додав він. 

Сергій Пашинський звернувся до секретаріату Комітету з проханням підготувати проект рішення до СБУ, аби перевірити Надію Савченко на предмет контактів із терористами ОРДЛО.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua