СБУ має виявляти серед народних депутатів агентів впливу іноземних спецслужб, - Дмитро Тимчук (відео)
четвер, 24 листопада 2016, 13:23

Служба Безпеки України, зокрема контррозвідка, мала б перевіряти народних депутатів на предмет того, чи не є вони агентами впливу іноземних спецслужб.

Про це заявив член Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони, представник фракції «Народний фронт» Дмитро Тимчук в ефірі одного з телеканалів.

Зокрема, таким чином він відреагував на законодавчу ініціативу своїх колег по парламенту щодо обов'язкового тестування народних депутатів на наявність наркотичних речовин в крові.

"Я б до цього законопроекту (про тестування народних депутатів на наркотики. – Ред.) додав перевірку по лінії СБУ і контррозвідки, у нас багато депутатів, які навряд чи б пройшли тести контррозвідки", - заявив Тимчук.

«Якщо на початку нашого скликання (VIII скликання. – Ред.) не було ілюзій лише щодо "Опозиційного блоку", то зараз ми бачимо, які речі робить та ж «Батьківщина», маса позафракційних, різні там капліни і т.д. Виникає питання: панове, на чий млин ви, власне, воду ллєте?», - наголосив представник фракції «Народний фронт».

Відповідаючи на запитання, чому ці агенти впливу не були виявлені одразу, як зайшли до українського парламенту, Дмитро Тимчук зауважив, що «агенти впливу тим і відрізняються, що вони не проявляють себе до певного часу, а коли приходить час «Ч», тоді їх видно у всій їх красі».

У зв’язку з цим парламентар нагадав про план «Шатун», який ФСБ намагається реалізувати за допомогою «п’ятої колони» всередині України. За його словами, «дуже багато речей, які викладені в цьому плані, повністю співпадають з тими тенденціями, які проявлялись в Україні навіть не в цьому році, а ще в минулому, а також, без жодних сумнівів, співпадають з тією лінією, яку російські спецслужби проводили по відношенню до України останнім часом».

Разом з тим, на думку народного депутата та координатора групи «Інформаційний спротив», за останні два роки Служба Безпеки України, зокрема контррозвідка, суттєво змінилася у кращий бік.

«Я вважаю, що контррозвідку України зразка 2016 року та зразка початку 2014 року абсолютно неможливо порівнювати. Це вже настільки дві різні структури. Пройшов дуже гарний процес очищення, призначені дійсно компетентні люди на ключові посади. Питома кількість спеціалістів – патріотично налаштованих людей, які справді намагаються чесно виконувати свою роботу і виконують її, незрівнянно, в рази більше, ніж це було раніше», - підкреслив Дмитро Тимчук.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua