Списки кремлівських санкцій і нових люстраційних ініціатив фактично не відрізняються, - Олександр Турчинов
четвер, 11 липня 2019, 18:53

Шкода, що оточення чинного президента синхронізує його заяви з брудними провокаціями тих, хто веде проти України жорстоку і криваву війну.

Так прокоментував Олександр Турчинов ініціативи "щодо посилення люстрації", з якими виступив президент України В. Зеленський.

За словами Олександра Турчинова, у 2014 році у найскладніших умовах повної руйнації владної вертикалі і зовнішньої агресії вдалось захистити та зберегти нашу країну, реанімувати вщент розвалену владу і переддефолтну економіку, "відновити обороноздатність України, перезапустити всі інституції, що забезпечують безпеку держави, та звільнити значну частину окупованої Росією української землі".

"Для Путіна і його маріонеток з "лугандону" наші дії були злочином. Саме тому проти мене і багатьох патріотів України в путінській Росії відкриті кримінальні справи та запроваджені санкції, а фейковий трибунал на окупованій території засудив мене до "найвищої міри покарання", - наголосив він, додавши, що зі здивуванням дізнався, "що до цієї кампанії долучився і пан Зеленський, який запропонував мене ще й люструвати".

"Мені не соромно за свою діяльність за останні п’ять років. Я дуже добре знаю, в якому стані була Україна 23 лютого 2014 року, і якою вона стала на 19 травня 2019-го. За всі свої рішення, за всі свої дії я готовий відповідати перед Богом і країною. Але мені шкода, що оточення чинного президента синхронізує його заяви з брудними провокаціями тих, хто веде проти України жорстоку і криваву війну", - резюмував Олександр Турчинов.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua