Судді прагнуть зупинити реформу старої корумпованої системи, - Леонід Ємець (відео)
середа, 5 жовтня 2016, 12:40

Своїми спробами зупинити судову реформу Верховний Суд не лише порушує Конституцію, а й намагається залучити до цього злочину Конституційний Суд.

Про це заявив перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя, народний депутат фракції "Народний фронт" Леонід Ємець, виступаючи з парламентської трибуни.

Він наголосив, що титанічна робота, спрямована на виконання вимог українського суспільства щодо боротьби з корупцією, яку виконала Верховна Рада, може закінчитись нічим, оскільки кілька днів тому Верховний Суд звернувся до Конституційного Суду з позовом про скасування судової реформи.

Леонід Ємець розкритикував тези Верховного Суду, на підставі яких той вимагає скасувати очищення судів.

"Нагадаю, що в Конституції прямо записано, що саме законом визначається існування вищих спеціалізованих судів, і нагадаю Верховному Суду, що лише один орган у цій країні має право приймати закони – парламент", - наголосив народний депутат. 

"Верховний Суд прекрасно знає, що він іде на порушення Конституції, на порушення законів, і хоче спонукати долучитися до цього злочину ще й Конституційний Суд, який уже, на жаль, свого часу поверненням пенсій суддям, яких ми звільняли, продемонстрував, що є учасником кругової корупційної поруки суддів", - резюмував представник "Народного фронту".


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua