Так звана опозиція протидіє підвищенню пенсій, - Олег Медуниця (відео)
четвер, 21 вересня 2017, 11:43

Пенсійна реформа дозволить мільйонам нинішніх та майбутніх пенсіонерів відчути турботу з боку держави та отримати справедливі пенсії.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт", член Комітету з питань бюджету Олег Медуниця у коментарях журналістам.

"Ця реформа перезріла, оскільки вона: а) ліквідує так звані спеціальні пенсії, б) робить нарахування більш справедливими. Тому нам треба уже зараз зайнятися пенсійною реформою, аби кожен пенсіонер відчув справедливість по відношенню до того, як держава підходить до нарахування його пенсії", - зазначив Медуниця.

Член бюджетного комітету висловив обурення вчинками всіх тих, хто називає себе опозицією, і протидіє підвищенню пенсій.

"Очевидно, просто жовч із них пре, коли влада демонструє людям свої успіхи, в тому числі і за рахунок підвищення пенсій. Вони цей успіх намагаються просто розмити", - сказав народний депутат "Народного фронту".

"Зараз у залі намаганням додатковими правками протягнути на затвердження, вони просто хочуть відтягнути момент, коли ми займемося підвищенням пенсій для людей", - пояснив поведінку окремих політичних сил Олег Медуниця.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua