Тимошенко і Путін намагаються зруйнувати Україну зсередини, - народний депутат (відео)
п’ятниця, 7 жовтня 2016, 13:01

Заяви Юлії Тимошенко на захист телеканалу "Інтер", інформаційною політикою якого керують громадяни Росії, є нічим іншим, як способом підірвати стабільність в країні і домогтися проведення дострокових парламентських виборів на догоду Кремлю.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Олег Медуниця на брифінгу у Верховній Раді.

"Учора ми почули заяву Юлії Тимошенко про те, що ситуація, яку ми піднімаємо, ситуація, яка є навколо телеканалу "Інтер", який є фактично рупором Кремля в Україні, за її версією є начебто наступом на свободу слова", - сказав народний депутат.

"Досить дивно чути таку інформацію, бо колись за часів свого прем'єрства вона говорила, що "Інтер" є ворожим московським каналом. Тепер вона його захищає, як захищала колись олігарха Олександра Онищенка, який втік до Лондона", - наголосив Медуниця.

Представник "Народного фронту" закликав не вірити політикам, які використовують путінсько-кремлівські рупори, аби підірвати безпеку і стабільність України. 

"Зараз вся політика і "Батьківщини", і самої Юлії Тимошенко спрямована на підрив стабільності, розпуск Верховної Ради та на дочасні парламентські вибори. Це саме те, чого добивається Путін, який не зміг перемогти нас військовим способом, тому намагається зсередини розкласти Україну", - резюмував Олег Медуниця.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua