У 2016 році соціальні стандарти зростуть на 12%, – Арсеній Яценюк
п’ятниця, 19 лютого 2016, 11:53

У цьому році соціальні стандарти зростуть на 12% для того щоб компенсувати ріст цін і тарифів, заявив Прем'єр-міністр України, лідер Політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк під час години запитань до Уряду в п'ятницю, 19 лютого, у Верховній Раді.

"У поточному році в першу чергу необхідно зберегти цінову стабільність. Тобто, для нас якір інфляції - це те, за що повинен відповідати Кабінет Міністрів -12%", - наголосив Глава Уряду.

Арсеній Яценюк зазначив, що об'єктивно рівень інфляції прив'язаний до десятка параметрів. "Перше і основне – це курс національної грошової одиниці. І я сподіваюся, що Національний банк буде робити все для того, щоби в країні була валютно-курсова стабільність", - сказав він.

"Але щоби Національному банку це вдалося зробити, нам необхідно знаходитися  в програмі з нашими західними партнерами, в тому числі в програмі з Міжнародним валютним фондом. І приймати ті рішення, під якими підписався Президент України, під якими підписався Прем'єр і відповідно затверджені програмою дій Кабінету Міністрів України", - наголосив Прем'єр-міністр.

Водночас прогнозована інфляція буде компенсована громадянам, зазначив Арсеній Яценюк: "Ми збільшуємо в поточному році соціальні стандарти так само на 12%, для того щоб скомпенсувати ріст цін і тарифів".

"Зараз на даному етапі у нас додаткового ресурсу немає. У зв’язку з суттєвим падінням цін на нафту, у зв'язку з суттєвим обвалом світових цін на основні експортні позиції України нам буде дуже-дуже складно виконати державний бюджет. Як і в минулому році, заявляю: якщо виконання державного бюджету буде краще ніж ми очікували, це означає, що ці кошти ми направимо на соціальні виплати", - сказав Прем'єр-міністр.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua