У Дніпропетровську Арсеній Яценюк відвідав місце дислокації спецполку МВС «Дніпро-1» (відео, фоторепортаж)
вівторок, 21 липня 2015, 15:20

Під час робочої поїздки до Дніпропетровська у вівторок, 21 липня, Прем’єр-міністр України, лідер політичної сили «Народний фронт» Арсеній Яценюк разом з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим та Міністром юстиції України Павлом Петренком відвідали місце дислокації полку патрульної міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС України в Дніпропетровській області.

Він ознайомився із матеріальною базою спецпідрозділу, зокрема – із його забезпеченням бойовою технікою, оглянув сучасну казарму бійців, яка розрахована на 200 осіб, а також речовий склад.

У командно-штабній машині Глава Уряду вийшов на зв'язок із передовою в Пісках. Арсеній Яценюк передав вітання бійцям.

Глава Уряду звернувся до бійців «Дніпра-1» словами: «Дорогі українські герої». Він підкреслив, що «Дніпро-1» - це перший добровольчий батальйон, сформований минулого року на початку бойових дій на Сході України: «Кожен з вас є не просто добровольцем. Ви громадяни, які не за повісткою, а за покликанням душі, серця і свого обов’язку перед країною перші сформували добровольчий батальйон і перші пішли на фронт, щоб боротися проти російського агресора і захищати кожну українську сім'ю, захищати нашу незалежність, нашу державу і майбутнє кожної української родини».

Зараз «Дніпро-1» - це спеціальний полк Міністерства внутрішніх справ. Він, за словами Глави Уряду, стане основою для формування майбутнього Корпусу оперативно-раптової дії Міністерства внутрішніх справ: «Це новий спецназ, мета якого – боротьба з організованою злочинністю і захист громадян країни».

Від імені Уряду України Арсеній Яценюк висловив вдячність бійцям: «Дякую за те, що ви боретесь. Мир можна отримати тільки тоді, коли у нас сильна армія, сильна Національна гвардія і сильний «Дніпро-1». Слава Україні!».

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв «Дніпра-1». 

Арсеній Яценюк та Міністр МВС України Арсен Аваков вручили державні нагороди і відомчі відзнаки 44 бійцям полку. Четверо спецпризначенців отримали іменну зброю. Також вручено нагороди волонтерам.

(Фоторепортаж можете переглянути тут)

 

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua