Арсеній Яценюк: У містечках і селах країни працюватимуть «українські шерифи» (відео)
середа, 23 вересня 2015, 13:52

«МВС розпочало вже другу програму по запровадженню роботи поліцейських не тільки у великих містах, але й в маленьких містечках і селах. Це програма «українського шерифа». На місце дільничної міліції прийдуть нові поліцейські - не тільки в новій формі, на нових автомобілях, але, в першу чергу, з новим тренуванням, з новою філософією, новою політикою відношення до кожного громадянина», - наголосив Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк у середу, 23 вересня, на виїзному засіданні Уряду в Полтаві.

«Ці так звані українські шерифи повинні знати кожну родину, кожну хату, кожну сім'ю на своїх дільницях в маленьких містечках, в селах, в районних центрах», - підкреслив він.

Поява нових українських поліцейських на вулицях маленьких міст і сіл, за словами Глави Уряду, дасть змогу допомогти  громадянам і «безпосередньо вирішувати проблеми в кожному містечку, місті і селі».

Для цієї програми Уряд додатково передбачив у бюджеті 140 мільйонів гривень: «Зараз Міністр МВС активно працює з нашими західними партнерами - нам допомагають Сполучені Штати Америки, Канада і країни-члени Європейського Союзу щодо отримання фінансування для Національної поліції як на поточний, так і на наступний рік».

Арсеній Яценюк також зазначив, що зараз розглядаються кандидатури на  посаду очільника Національної поліції, який має бути «людиною  з досвідом, реальною волею щодо формування нової поліції не за назвою, а за змістом».

Він також  нагадав, що після початку набору до нової поліції Полтави сьогодні вранці за кілька годин анкети подали більше 800 осіб: «Люди з вищою освітою, з певним життєвим досвідом, але всі молоді й цілеспрямовані, приходять до нової полтавської поліції, готові здавати тести, готові служити народу України».

«Це ще одна з ключових реформ, яку буде бачити безпосередньо кожен полтавчанин, так, як ми бачимо це на вулицях міста Києва», - сказав лідер «Народного фронту»

Він наголосив на необхідності реформування системи правоохоронних органів в цілому: «Скорочуючи кількість працівників органів внутрішніх справ, ми підвищуємо якість працівників. Цільовий показник до кінця поточного року – 152 тисячі правоохоронців в системі нової української Національної поліції».

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua