У них закінчаться гроші. Росія зробить все можливе, щоб зняти з себе санкції, - Арсеній Яценюк під час дискусії КБФ (відео)
п’ятниця, 24 квітня 2020, 16:11

У зв’язку з кризою у Росії закінчаться гроші, і вона зробить все можливе, щоб зняти з себе санкції.

Про це під час онлайн дискусії Київського Безпекового Форуму заявив лідер "Народного фронту", Прем’єр-міністр України у 2014-2016 роках, засновник Фонду "Відкрий Україну" Арсеній Яценюк.

"Росія мусить усвідомити, що зараз ми живемо в абсолютно іншому світі. Ціни на нафту в піке. Те ж відбудеться з рейтингом довіри до Президента Путіна та всієї його совєтської забюрократизованої машини", - наголосив екс-глава Уряду.

"Ми зробили все, аби показати всьому світові, що Україна діє чесно. Це Росія постійно порушує Мінські домовленості", - сказав Арсеній Яценюк. 

На його думку, "Мінські домовленості аж ніяк не досконалі", але "ідея була принаймні в досягненні повного припинення вогню".

"Хочу наголосити, що цього досі не відбулося. Так, завдяки Мінському процесу ми зупинили повномасштабну військову агресію Росії проти України. Але Росія навіть відмовляється виконати одну з базових умов Мінського процесу - зупинити вбивати українських громадян і українських військових", - підкреслив засновник Київського Безпекового Форуму.

"Наступний крок - переконаний, нам потрібно, аби США були залучені до переговорного процесу. Реальний тиск на Росію зі злагодженими діями України, ЄС та США - це формула успіху для досягнення миру в Україні" - резюмував Арсеній Яценюк.

 

В онлайн дискусії КБФ «Війна Росії проти України: як приборкати агресора і встановити довгостроковий мир у Східній Європі” участь взяли:

Курт Волкер, Надзвичайний і Повноважний Посол, Спеціальний представник уряду Сполучених Штатів з переговорів стосовно України у 2017 – 2019 роках,

Джон Гербст, Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів в Україні у 2003 – 2006 роках, директор центру Євразії Атлантичної Ради;

Стівен Пайфер, Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів в Україні у 1998 – 2000 роках, старший науковий співробітник Стенфордського університету;

Вільям Тейлор, Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів в Україні у 2006 – 2009 роках і Тимчасово повірений у справах Сполучених Штатів в Україні у 2019 – 2020 роках, віце-президент Американського Інституту миру.

Українську позицію представив Арсеній Яценюк, Прем’єр-міністр України у 2014 – 2016 роках, засновник Фонду «Відкрий Україну» і Київського Безпекового Форуму.

Модератор дискусії – Данило Лубківський, заступник Міністра закордонних справ України у 2014 році, дипломатичний радник Прем’єр-міністра у 2015 – 2016 роках, член Наглядової Ради фонду «Відкрий Україну».

Київський Безпековий форум провідний міжнародний форум України з проблем миру і безпеки. Заснований у 2007 році Фондом Арсенія Яценюка “Відкрий Україну”.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua