Ухвалення Кодексу з питань банкрутства покращить позиції України у світових бізнес-рейтингах, - Андрій Іванчук (відео)
вівторок, 16 жовтня 2018, 12:28

Верховна Рада має ухвалити прогресивний та реформаторський Кодекс з питань банкрутства, який значно покращить позиції України в рейтингу Світового банку Doing business та в рейтингу по відновленню платоспроможності.

Про це заявив голова Комітету ВР з питань економічної політики, заступник керівника фракції "Народний фронт" Андрій Іванчук під час засідання Погоджувальної ради.

Він зазначив, що Комітет з питань економічної політики зробив дуже багато для якісної підготовки цього законопроекту до другого читання, провівши десятки годин засідань з цього питання.

"Ми підготували, я вважаю, дуже визначальний законопроект до другого читання. Це Кодекс України з питань банкрутства. Надійшло більше 1300 поправок. Ми збалансували, досягнули консенсусу. Законопроект підтримується всіма фракціями і групами українського парламенту", - заявив Андрій Іванчук.

За його словами, розгляд Кодексу з питань банкрутства по поправках має розпочатися у середу, 17 жовтня. У цей же день профільний комітет проведе засідання щодо цього законопроекту та внесе необхідні поправки, якщо у цьому буде необхідність. А вже у четвер, 18 жовтня, як повідомив голова комітету, має відбутися результативне головування за Кодекс.

"Тільки один цей законопроект покращить позицію України в рейтингу Світового банку Doing business в загальному на 10 позицій, а в рейтингу по відновленню платоспроможності, щоб ви розуміли (Україна зараз на 150-му місці), буде на 70-му в світі. Цей законопроект підтримують всі міжнародні організації, все експертне середовище, науковці", - наголосив Іванчук.

"Це буде дуже велика реформа, дуже великий прорив українського парламенту, тому я прошу внести відповідні зміни, щоб ми завтра почали розгляд даного законопроекту", - звернувся він до керівництва парламенту.

Він нагадав, що цей законопроект розглядався більше півтора року, і за цей час автори альтернативних законопроектів відкликали їх заради підтримки спільного Кодексу з питань банкрутства.

"Ми об’єдналися всім українським парламентом, всі фракції, щоб написати цей Кодекс. І я дуже пишаюся, що я теж долучився до цієї роботи і Україна отримає дуже прогресивний документ. Тому я думаю, що парламент на цьому тижні має це прийняти", - підкреслив Андрій Іванчук.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua