Україна може піднятися на понад 40 позицій у рейтингу Doing Business, - Андрій Іванчук (відео)
понеділок, 26 лютого 2018, 15:12

Україна може піднятися у рейтингу Світового банку Doing Business після ухвалення Радою Кодексу процедури банкрутства.

Про це на Погоджувальній раді заявив голова Комітету з питань економічної політики, представник «Народного фронту» Андрій Іванчук.

«У Раді зареєстровано п’ять законопроектів, які регулюють питання банкрутства в Україні. Ми провели роботу з усіма авторами цих проектів і вони погодилися їх відкликати. Взамін ми вносимо один законопроект - про Кодекс процедури банкрутства, в якому співавтори - зі всіх фракцій і депутатських груп парламенту. Це збалансований документ», - сказав Іванчук.

Голова комітету наголошує, що Кодекс процедури банкрутства в Україні – це реформа, якою вводиться нове поняття фізичних осіб на банкрутство.

«Цей законопроект, якщо ми приймемо його на цій сесії, дасть можливість Україні піднятися на понад 40 позицій у рейтингу Doing Business», - сказав він.

Також, як зазначив Іванчук, на цей законопроект очікують всі міжнародні партнери України, а також український бізнес і юридична спільнота.

Рейтинг Doing Business – це щорічне дослідження групи Світового банку, який показує якість регулювання підприємницької сфери. Серед критеріїв оцінки - легкість відкриття нового бізнесу, отримання дозволів на будівництво, реєстрація власності, отримання позики, захист прав інвесторів, податки, законодавчий захист контрактів тощо.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua