Українські політики мають вести дискусії щодо програми реформ, а не про прізвища, - Остап Семерак
п’ятниця, 11 березня 2016, 12:42

Українські політики сьогодні мають вести дискусії щодо програми реформ, а не про прізвища.

Про це заявив представник фракції "Народний фронт" Остап Семерак, коментуючи аналогічну заяву посла США в Україні Джеффрі Пайєтта, який наголосив, що українській владі потрібно розглядати програму реалізації реформ, а не питання нового голови Уряду.

Остап Семерак наголосив, що українським політикам потрібно витрачати основні зусилля на формування оптимального плану дій для впровадження життєво важливих реформ.

"Персоналії – це інструмент, важливий лише для реалізації плану, який український народ затвердив через демократичний інститут виборів. Висловивши тотальну підтримку прозахідним силам, українці одночасно підтримали і європейський вектор реформ. Сьогодні ми маємо перший в історії незалежної України справді проєвропейський уряд", - сказав він.

При цьому народний депутат зауважив, що план дій та реформ має бути спільною справою для Уряду, парламенту та Президента.

"Зараз Україна у складній ситуації. Посол США доречно ще раз нагадав, що нині не час амбіцій, особистих симпатій чи антипатій. Ми повинні спільно шукати напрямки для динамічного розвитку і зміцнення держави", - зазначив Остап Семерак.

"У цей час дискусії про формуванням нового Уряду є шантажем і намаганням увірвати собі якісь переваги. Насправді, безвідповідальні політики забули, що сьогодні Україна перебуває у тому становищі, коли шантаж і безстрокова невизначеність поглиблюють наші проблеми. Усім зрозуміло, що альтернативи нинішньому уряду ні у кого немає. Все це пусті розмови, які ні до чого  хорошого не призведуть. Треба їх припиняти і починати нарешті працювати", - наголосив Остап Семерак.

На його переконання, протягом останніх двох років Україна та український Уряд продемонстрували поступ, що підтверджується підтримкою з боку наших західних партнерів. Зокрема, за словами Семерака, мова йде про нові програми МВФ та ЄБРР щодо України, а також двосторонні програми між Україною та Європейською комісією і країнами-членами ЄС. 2016 рік стане роком зони вільної торгівлі і безвізового режиму з ЄС.

Парламентар при цьому додав, що фракція "Народний фронт" давно вже готова і відкрита до конструктивних дискусій щодо плану розвитку держави.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua