В Уряді працюватиме заступник Міністра Кабінету Міністрів з питань енергетичної реформи – Арсеній Яценюк (відео)
вівторок, 7 липня 2015, 16:13

 

В Уряді України з’явиться посада заступника Міністра Кабінету Міністрів з питань енергетичної реформи, завданням якого буде забезпечення реформ в енергетичному секторі та контроль за реалізацією програми надання субсидій.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України, лідер Політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк на засіданні колегії Міненерговугілля у вівторок, 7 липня.

Глава Уряду повідомив, що відповідну пропозицію вніс  Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв. На цю посаду була запропонована кандидатура одного з фахівців із компанії McKinsey.

Заступник Міністра Кабінету Міністрів з питань енергетичної реформи, за словами Арсенія Яценюка, має виконувати дві функції: «Перше – це забезпечення реформи не всередині Міністерства, а збоку. Друге – це контроль за реалізацією програми по субсидіях».

Глава Уряду наголосив, що реформа газової галузі і енергетичної галузі в цілому безпосередньо прив’язана до ефективної системи субсидій: «Якщо люди відчують, що держава справедливо віднеслася і дала субсидію для малозабезпеченого, то це означає, що люди будуть платити за рахунками, що у нас буде нормальний фінансовий стан «Нафтогазу» і ми далі будемо зменшувати споживання газу і запроваджувати програми енергоефективності».

«Енергетична безпека держави і програма субсидій зараз повністю пов’язані. І я не допущу провалу системи субсидій. Це - наша відповідь на ринкові тарифи в енергетичному секторі», - підкреслив Глава Уряду.

 

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua