Вибори на окупованих територіях, які пропонує "Опоблок" - це політичний і правовий нонсенс, - Андрій Тетерук
середа, 18 травня 2016, 12:21

Представники "Опозиційного блоку" намагаються перекласти відповідальність за завершення протистояння на Сході України на плечі української держави, але звертаються не за адресою.

Так перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук прокоментував заяву голови фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка щодо необхідності проведення виборів на окупованій частині Донбасу.

"У той час, коли на Сході країни від зброї російських окупантів і підконтрольних їм бойовиків продовжують гинути наші воїни і цивільне населення, колишні "регіонали" цинічно вимагають від України дотримуватись Мінських домовленостей і провести вибори на Донбасі. Однак із такими закликами вони мали б звернутися не до української, а до російської влади", - наголосив представник "Народного фронту".

Андрій Тетерук підкреслив, що саме Кремль є підписантом Мінських угод і несе відповідальність за звільнення території Донбасу від російських військових та найманих бойовиків, що дозволить українській владі відновити там суверенітет, покарати військових злочинців і повернути регіон до нормального мирного життя.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua