Вибори російського "царя" в Криму нелегітимні, - Максим Бурбак (відео)
середа, 7 лютого 2018, 12:20

Україна очікує жорсткої реакції західної спільноти на вибори російського президента на українській території.

Про це заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак з трибуни парламенту.

"Ми очікуємо жорсткої реакції західних партнерів на призначення виборів російського президента на українській території",  - сказав він.

Максим Бурбак зазначив, що лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк, який зараз перебуває в Вашингтоні, серед інших, актуалізує питання нелегітимності російських виборів на території Криму.

"Має бути висловлена жорстка позиція з боку наших західних партнерів, з боку США, щодо того, що вибори на українській території можуть проводитися тільки по відношенню до Президента України, а не президента Росії", - наголосив керівник фракції.

Він також зауважив, що питання курсу України в НАТО залишається і надалі актуальним.

"Ще одним питанням перемовин є стратегічний курс України в НАТО. Необхідно підписати з Альянсом план дій щодо членства України в НАТО і дати чіткий сигнал всьому світу про мету України",  - наголосив керівник фракції.

Він нагадав, що "Народний фронт" ініціює звернення Верховної Ради  до міжнародної спільноти про недопущення і невизнання виборів російського президента на українській території.

"Вчора ми остаточно розблокували прийняття закону про тимчасово окуповані території. Ми визнали Росію країною агресором, а Донбас і Крим – окупованими територіями. Перевибори російського "царя" на українській землі є незаконні, а відтак унеможливлюють визнання їхніх результатів",  - наголосив керівник фракції.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua