Вирішення проблеми нерозмитнених авто неможливе з позиції ультиматуму, – Максим Бурбак (відео)
середа, 6 вересня 2017, 20:23

У вирішенні питання з нерозмитненими автомобілями потрібен діалог на майданчику профільного комітету ВР України, а не мова ультиматумів.

В цьому переконаний керівник парламентської фракції “Народний фронт” Максим Бурбак.

Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів.

“У вирішенні питання з нерозмитненими автомобілями потрібен діалог на майданчику профільного комітету. Без створення штучних перешкод для киян”, - сказав він.

“Говорити з позиції ультиматумів і сили – це не конструктивно”, - наголосив керівник парламентської фракції.

Максим Бурбак зазначив, що фракція “Народний фронт” готова розглядати і підтримувати законодавчі ініціативи, де буде передбачено зменшення мита.

“Ми - фракція “Народного фронту” - готові підтримати і розглянути законні ініціативи, в яких буде передбачено зменшення мита на ввезення. Але давайте говорити не про те, щоб усі мали можливість купити дешеві машини, а про те, щоб підняти доходи громадян, щоб вони могли купувати сучасні, нові екологічні автомобілі”, - підкреслив він.

“Я хочу сказати усім громадянам, які придбали таке нерозмитнене авто, – це є схемою нелегального ввезення автомобілів в Україну. Це - схеми щодо несплати податків до Державного бюджету. Всі вимагають високих зарплат, осучаснення пенсій, а хтось думає про наповнення цього бюджету?”, - резонно запитав Бурбак.

Він також наголосив на проблемі порушення безпеки дорожнього руху автомобілями на “єврономерах”.

“Для мене, як для екс-міністра інфраструктури, є дуже важливою проблема безпеки руху. Кожного дня в ЗМІ є повідомлення щодо нічних перегонів, ДТП тощо - з летальними випадками… Це велика проблема”, - наголосив він.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua