Володимир Омелян: Розвиток інфраструктури – це питання національної безпеки та державної міцності (відео)
вівторок, 27 грудня 2016, 22:37

Розвиток інфраструктури – це питання національної безпеки та державної міцності України.

На цьому наголосив міністр інфраструктури, представник партії «Народний фронт» Володимир Омелян на підсумковій річній прес-конференції.

«Дякую кожному, хто працює в галузі транспорту та інфраструктури! Саме командна робота дозволила нам отримати гідний результат за підсумками року», - додав міністр.

«Ми змінюємо підхід до транспортної та інфраструктурної сфери. Через розвиток транспортної мережі та інфраструктури ми об’єднуємо країну, робимо її сильнішою, мобільнішою та ціліснішою. Саме шляхи: дорожні, залізничні, авіаційні, морські, як канати, поєднують країну в один сильний і міцний вузол, який не можна розрубати. Тому розвиток інфраструктури – це не тільки дороги і аеропорти, це – національна безпека та державна міць. Отже, транспорт єднає людей, інфраструктура єднає країну», - наголосив міністр інфраструктури України.

Він коротко представив підсумки діяльності в автодорожній, залізничній, авіаційній та морській галузі. Окрему увагу приділив питанню реформи Укрпошти та боротьбі з корупцією в транспортній галузі.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua