Володимир Омелян: «Миколаївщина отримає якісні автошляхи за ринковою конкурентною ціною»
четвер, 3 травня 2018, 13:40

Міністр інфраструктури України, представник «Народного фронту» Володимир Омелян в ході робочого візиту до Миколаївської області провів нараду з представниками ОДА, обласної ради, керівництвом міста та керівниками РДА, на якій обговорювалась найбільша інфраструктурна проблема Миколаївщини – вкрай незадовільний стан автошляхів.

За інформацією прес-служби Миколаївської обласної партійної організації «Народного фронту», Володимир Омелян наголосив, що пріоритетними є ремонтні роботи на автошляхах Н-11 і Н-14, та повідомив, що область отримала на проведення відповідних робіт понад мільярд гривень.

«Мною поставлено завдання, щоби ці гроші були використані в повному об’ємі і ми отримали за ринковою конкурентною ціною якісні автошляхи у Миколаївській області. У цю п’ятницю буде проведена додаткова нарада з представниками облдержадміністрації служби автомобільних доріг і облавтодору Миколаївської області, де будуть прийняті кадрові рішення для того, щоби Миколаївщина отримала ефект і результат», – зазначив представник «Народного фронту».

Володимир Омелян також повідомив, що подав на звільнення керівника Укртрансбезпеки Михайла Ноняка, зауваживши: «Я вважаю, що він і є однією з тих причин, що цю структуру пронизала корупція».

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua