Арсеній Яценюк доручив невідкладно облаштувати пункти пропуску на лінії розмежування з Кримом (відео)
середа, 5 серпня 2015, 14:44

Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк доручив невідкладно облаштувати пункти пропуску на лінії розмежування з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим. Про це Глава Уряду заявив на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 5 серпня.

На засіданні Уряду Голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко доповів про вкрай незадовільний стан пунктів пропуску та відсутність необхідної інфраструктури для перебування громадян.

Арсеній Яценюк звернувся до Міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського разом із головою Херсонської ОДА невідкладно виїхати на місце.

«Щоби був конкретний простий проект, скільки треба грошей. І до зими облаштувати ці пункти перетину», - доручив Глава Уряду  Міністрові.

Арсеній Яценюк також зазначив, що облаштування пунктів пропуску – це великою мірою робота голови ОДА. Прем’єр-міністр звернувся до керівника Херсонської ОДА Андрія Путилова: «За вами - загальна координація цієї роботи. Центральні органи влади вам допоможуть».

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua