Європарламент засудив переслідування українців у в'язницях РФ та порушення прав людини в Криму, - Микола Княжицький (відео)
вівторок, 21 березня 2017, 13:30

Європейський парламент засудив переслідування українців у в'язницях держави-окупанта - Російської Федерації, а також засудив порушення прав людини в Криму.

Про це заявив Голова Української частини парламентського Комітету асоціації між Україною та ЄС, представник фракції “Народний фронт” Микола Княжицький під час брифінгу у парламенті, коментуючи результати засідання комітету, яке відбулося минулого тижня у м. Страсбург.

Він зазначив, що це було п'яте засідання комітету, яке пройшло “надзвичайно ефективно”.

Зокрема, за словами Голови Української частини, парламентський комітет асоціації затвердив спільну резолюцію та взяв участь у засіданні Європейського парламенту, який “засудив переслідування українців у в'язницях нашого окупанта — Російської Федерації, який засудив порушення прав людини в Криму та інші абсолютно ганебні речі, які чинить агресор на нашій території та по відношенню до громадян України”.

На цьому засіданні ми обговорювали як політичні, так і економічні питання. Прийняли цілу низку спільних, надзвичайно ефективних рекомендацій, які дозволять Україні ефективніше бути присутніми економічно на ринках країн Європейського Союзу. Також обговорювали посилення нашої обороноздатності в боротьбі з окупантом”, - заявив Микола Княжицький.

Ми говорили про багато надзвичайно важливих речей, в тому числі про необхідність того, щоб всі контролюючі та силові органи були позбавлені будь-якого політичного тиску з будь-якої сторони. А цей тиск всі ми з вами можемо спостерігати ледь не щодня в нашому парламенті”, - додав представник фракції “Народний фронт”.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua