Юрій Бабій: Злагоджена робота команди "Народного фронту" покращила інвестиційний клімат на Прикарпатті
вівторок, 14 лютого 2017, 14:07

Наприкінці минулого року Верховною Радою було ухвалено рішення щодо скасування акцизу на скраплений газ і деякі види дизпалива в якості сировини для виробництва етилену. На законодавчому рівні створено сприятливі умови для інвестиційної привабливості ТОВ "Карпатнафтохім", що знаходиться у м. Калуш, Івано-Франківської області, яке є єдиним виробником етилену в Україні.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Юрій Бабій.

"Покращення інвестиційного клімату в нафтохімічній галузі та області загалом сприятиме відновленню діяльності цього підприємства, яке було зупинене ще у вересні 2012 року через несприятливу ситуацію на ринку нафтохімічної продукції, що призвело до втрат надходжень у бюджет міста та області. Нещодавно ТОВ "Карпатнафтохім" отримав нових власників та в найближчому періоді запустить виробництво", - сказав він.

За словами Юрія Бабія, таке рішення є знаковим для Івано-Франківщини, оскільки сприяло залученню 25 млн. дол. США прямих інвестицій, вкладених в економіку області.

"Звільнення від акцизу здешевлює сировину для виробництва ТОВ "Карпатнафтохім", яке є бюджетоформуючим підприємством області. Підприємство приречене на успіх, адже при 100% базовому завантаженні завод щорічно зможе виробляти до 250 000 тон етилену, 280 000 тон полівінілхлориду, до 200 000 тон каустичної соди, 100 000 тон поліетилену та іншої продукції. Це означає значне збільшення надходжень до бюджету, створення нових робочих місць, нові перспективи розвитку місцевих громад, додаткові кошти для вирішення проблемних питань в соціальній, інфраструктурній, комунальній сферах", - сказав народний депутат.

"Завдяки кропіткій, злагодженій роботі команди "Народного фронту" у профільному Комітеті з питань податкової та митної політики Верховної Ради України, Прикарпаття набуло інвестиційної привабливості, що позитивно відобразиться на нафтохімічній галузі та всій економіці України. А загалом, це показник цілеспрямованості, єдності в роботі команди, небайдужості депутатів до проблем рідного краю та життя місцевого населення", - резюмував Юрій Бабій.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua