За підтримки представника "Народного фронту" в Білій Церкві розчищатимуть водойми
четвер, 25 жовтня 2018, 12:02

У Білій Церкві до кінця року за сприяння народного депутата фракції "Народний фронт" Хвичі Мепарішвілі буде реалізовано проекти, які мають поліпшити гідрологічний режим та екологічний стан водойм міста.

На виконання відповідних робіт із Державного бюджету виділено близько 9 млн грн, повідомили в прес-службі Київської обласної партійної організації "НФ".

"У рамках втілення проектів від аварійних дерев та чагарників розчистять захисну прибережну смугу обвідного каналу навколо острова "Дитинства", який, до речі, є частиною тренувальної бази для занять спортсменів-байдарочників. Крім того, буде виконано поглиблення та розчищення від мулу русла, а також облаштування джерел, які наповнюють канал", – повідомив парламентарій.

Водночас, за словами Хвичі Мепарішвілі, поблизу церкви Покрови Божої Матері буде розчищено від мулу й очерету озеро, укріплено його береги та облаштовано доріжки навколо. Водойму з’єднають з річкою Рось, аби забезпечити постійну циркуляцію води.

"Замулення та заростання водойм чагарниковою рослинністю сповільнюють їхню течію, зменшують здатність до самоочищення, призводять до погіршення якості води. Тому за ріками і озерами необхідно доглядати, якісно чистити, укріплювати слабкі береги, аби замулення не відбувалося за рахунок їхнього руйнування. Це складний, тривалий та недешевий процес. Утім, якщо не здійснювати заходів для поліпшення стану водойм, ризикуємо їх втратити", – підкреслив представник "Народного фронту".

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua