Закон про концесії сприятиме розвитку інфраструктури в Україні, - Андрій Іванчук (відео)
вівторок, 3 квітня 2018, 18:46

Закон про концесії дасть поштовх для розвитку об’єктів інфраструктури в Україні, а реформування застарілого концесійного законодавства важливе для залучення приватних інвестицій у державний сектор та розвитку  економіки.

Про це після ухвалення законопроекту про концесії у першому читанні наголосив голова парламентського Комітету з питань економічної політики, представник “Народного фронту” Андрій Іванчук.

Він зазначив, що фінансування і управління об’єктами державної власності приватними інвесторами на умовах державно-приватного партнерства є поширеною практикою у провідних економічно розвинених країнах світу.

“У ЄС було підписано угод державно-приватного партнерства на суму 12 млрд євро у 2016 році. Також у країнах ЄС на умовах концесії було побудовано та експлуатується понад 50 тис. км доріг. Запровадження дієвого механізму концесії в Україні дозволить підвищити ефективність та прибутковість вітчизняних державних та комунальних підприємств”, - сказав голова профільного комітету.

“Головною перевагою концесійного методу управління є те, що об’єкти державної власності отримують необхідні для розвитку кошти і капітал із зовнішніх джерел, і при цьому залишаються в державній власності. Державно-приватне партнерство ніколи ефективно не запрацює без цього закону”, - резюмував Іванчук.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua