Закон про національну безпеку має бути ухвалений негайно, – Максим Бурбак (відео)
понеділок, 18 червня 2018, 11:52

Фракція "Народний фронт" підтримує прийняття законопроекту про національну безпеку і наполягає на його ухваленні вже цього тижня.

Про це заявив керівник фракції Максим Бурбак під час Погоджувальної ради.

"Цього тижня маємо ухвалити Закон про національну безпеку", - сказав Максим Бурбак.

"Національна безпека - це пріоритет номер один для України на тривалі роки, а може й десятиліття. Без надійної оборони і безпеки наших громадян - все інше позбавлене сенсу. Наголошую, будь-які реформи, стрімкий економічний стрибок і високі соціальні стандарти не матимуть значення без гарантій безпеки", - наголосив керівник фракції.

Він  відзначив, що Закон про нацбезпеку розроблений за участю експертів з НАТО.

"Наш сектор безпеки невпинно наближається до стандартів НАТО, Україна впевнено прямує до членства в Альянсі. Ми щодня боронимо не тільки себе, а й кордони НАТО від Росії", - зауважив Максим Бурбак.

Він підкреслив, що порядок фінансування української армії на рівні 5% ВВП був встановлений  ще урядом Арсенія Яценюка. За його словами, це вдвічі більше аніж цього вимагають стандарти НАТО.

"Ці високі стандарти ми забезпечуємо і дотепер. Розробляються новітні озброєння. За чотири роки з нуля ми збудували сильну і боєздатну армію. Нам є з чим йти в НАТО. Фракція "Народний фронт" проголосує за Закон про національну безпеку, що отримав підтримку наших західних союзників", - наголосив керівник фракції. 

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua