Завдання №1 для суспільного мовника – завоювати довіру глядачів завдяки високим стандартам та якісному цікавому контенту, - Вікторія Сюмар
середа, 25 січня 2017, 13:11

Суспільне мовлення має стати якісним дискусійним майданчиком для пошуків відповідей на ключові проблеми українського суспільства, а також тим телеканалом, який демонструватиме високу якість журналістських стандартів та пропонуватиме глядачу формати, яких бракує на українському телебаченні.

Про це заявила голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики, заступник керівника фракції «Народний фронт» Вікторія Сюмар у вівторок, 24 січня, під час прес-конференції, присвяченій реєстрації Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ НСТУ).

«Спільне завдання і нашого комітету, який має контролюючи функції за виконанням закону (про суспільного мовника. – Ред.), і Кабінету Міністрів, Мінінформу, Держкомтелерадіо і всіх причетних до цих змін полягає в тому, щоб ми побачили результат, щоб ми побачили оновлений телеканал, який незалежно управляється, який провадить незалежну інформаційну політику, який демонструє високу якість журналістських стандартів, який пропонує, зрештою, ті формати, яких бракує на українському телебаченні», - заявила вона під час свого виступу.

За словами голови профільного комітету, такими форматами є програми культурної та освітньої тематики, а також ті, що висвітлюють проблеми національних меншин.

Крім того, на думку Вікторії Сюмар, суспільне телебачення має стати «дуже якісним дискусійним майданчиком у вигляді дебатів для пошуків відповідей на ключові проблеми, які ставить сьогодні перед нами життя». І це, за її словами, має бути «не стільки шоу, скільки якісні розмови».

«Це сьогодні завдання для суспільного мовника №1. Довіра до нього з’явиться лише тоді, якщо цей високий стандарт буде витриманий», - підсумувала  заступник керівника фракції «Народний фронт».


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua