Заява Держдуми РФ є свідченням неадекватної агресивності та боягузтва російської політичної еліти, - Олександр Турчинов
четвер, 18 жовтня 2018, 19:41

Заява Держдуми РФ є свідченням неадекватної агресивності та боягузтва російської політичної еліти.

Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів "Народного фронту" Олександр Турчинов у коментарі журналістам.

За його словами, в Україні немає жодного загострення ситуації, на яке посилаються у своїй заяві російські депутати.

"Є тільки осіннє загострення в головах російського військово-політичного керівництва", - сказав Турчинов.

Секретар РНБО України наголосив, що наша держава виконує всі взяті на себе міжнародні зобов’язання і дійсно стала авангардом протистояння "на всіх можливих фронтах і напрямках" російській агресії.

"Боягузливо ховаючись за свій ядерний потенціал, яким Путін сьогодні вчергове погрожував, обіцяючи знищити цивілізований світ, російські депутати перейшли до прямих погроз Україні, але ці погрози викликають не страх, а презирство до їх авторів”, - сказав він.

На думку Олександра Турчинова, однією з причин чергової хвилі "волань та погроз російської політичної еліти є руйнація сподівань на можливу перемогу реваншистських проросійських сил на президентських та парламентських виборах в Україні".

"Наша держава готова протистояти російській агресії та захистити своє право бути вільною, незалежною та європейською країною!", - підсумував Секретар РНБО України.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua