Заява фракції «Народний фронт» (відео)
вівторок, 8 грудня 2015, 11:02

Заяву виголосив Голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак з парламентської  трибуни

11 грудня минає рік з моменту ухвалення програми Уряду, сформованого коаліцією «Європейська Україна», до якої увійшло п’ять парламентських фракцій. Коаліція була утворена за участю Президента Порошенка, політична сила якого отримала найбільшу квоту у нинішньому Уряді.

Минув непростий рік спільного вирішення складних проблем. Разом чинили опір агресору, рятували економіку держави і зменшували енергетичну залежність від Кремля. Уряд зробив усе можливе, аби українці вчасно отримували зарплати і пенсії; щоб успішно запрацювала програма субсидій та зросли соціальні стандарти. Ефективні заходи з дерегуляції знищили схеми для збагачення олігархів і корупціонерів. Було закладено основу для структурних реформ у сфері освіти та медицини.

Дії Кабінету Міністрів Арсенія Яценюка отримують схвалення з боку наших західних союзників. Ближчим часом маємо ухвалити податкову реформу і бюджет на 2016 рік, які мають відповідати меморандуму з Міжнародним валютним фондом. Його підписав і Прем’єр-міністр, і Президент.  Прийняття збалансованого бюджету та виваженої податкової реформи стануть передумовою для отримання наступних траншів фінансової допомоги західних партнерів.    

Водночас, маємо заявити, що з наближенням 11 грудня набирає обертів інформаційна кампанії з дискредитації уряду. До російської пропагандистської машини, яка давно працює проти України та української влади, долучилися місцеві популісти, які своїми діями умисно або несвідомо підіграють агресору – розхитуючи ситуацію у державі. 

Ситуація дедалі більше нагадує події 2005-2006 років, коли чвари Ющенка і Тимошенко погубили досягнення Помаранчевої революції. Після цього, як відомо, відбувся фатальний реванш російських маріонеток з Партії регіонів. А чинний Президент Петро Порошенко став тоді жертвою вигаданих звинувачень.

Ми не можемо повторити трагічний сценарій ще раз. Маємо берегти спільні здобутки й співпрацювати, аби використати історичну можливість для проведення реформ, як закликав наш друг Джо Байден під час учорашньої зустрічі з Прем’єр–міністром Арсенієм Яценюком. Всі гілки влади й провладні політичні сили повинні консолідуватися, взяти спільну відповідальність за економіку й уникнути повторення кремлівського сценарію.

 

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua