Заява фракції "Народний фронт"
понеділок, 8 лютого 2016, 19:24

Уряд коаліції "Європейська Україна" сформований п’ятьма парламентськими фракціями. Кабінет Міністрів України є не персональним "Урядом Арсенія Яценюка", а коаліційним Урядом, очолюваним Прем’єром Яценюком. Тому відповідальність за роботу Кабміну несуть всі фракції коаліції.

Цей Кабінет Міністрів заради порятунку держави від російського агресора і реалізації життєво важливих перетворень спільними зусиллями сформували фракції Президента Порошенка, Прем’єра Яценюка і ще трьома фракціями коаліції. Цей коаліційний Уряд неодноразово доводив, що здатний консолідувати для ухвалення відповідальних державних рішень більшість голосів у Верховній Раді – як це було під час ухвалення Державного бюджету на 2016 рік. 

Зараз все залежить від того, чи здатні ми ухвалювати відповідальні політичні рішення і спільними зусиллями рухатися далі, чи дехто буде намагатись перекинути всю відповідальність персонально на Арсенія Яценюка. Прем’єр-міністр та члени Уряду оголосили основні принципи, які мають лягти в основу спільного плану дій усієї владної команди: відсутність залаштункового політичного тиску, відповідальність, прозорість ухвалення рішень і розподіл повноважень між гілками влади. Фракція "Народного фронту" сподівається, що і Президент, і колеги по коаліції підтримують ці принципи.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua